Padaliniai

CENTRINIS BIURAS

Vytenio g. 54, Vilnius.

Darbo valandos: I–V 9.00–18.00

El. p. info@mb.io.scoding.com,

tel. (8 5) 262 7675

Direktorius Simonas Gurevičius.

tel. 8 686 44244  el.p. simonas@mb.io.scoding.com 

VILNIAUS PADALINYS

Vytenio g. 54, Vilnius (biuras ir sandėlis, įėjimas iš kiemo pusės)

Darbo valandos: I–V 9.00–18.00

Tel. (8-5) 2733588
Padalinio vadovė Milda Lajauskaitė
el. p. milda@mb.io.scoding.com

Kaip atvykti į padalinį, žiūrėkite čia.

 

KAUNO PADALINYS

Technikos g. 18F, 51211 Kaunas (biuras ir sandėlis)

Darbo valandos: I–V  8.00–17.00

Kauno vadovė Karolina Puidaitė,

tel. 8 679 51812, el. p. karolina@mb.io.scoding.com

 

KLAIPĖDOS PADALINYS

 

LABDAROS VALGYKLA

Baltijos pr. 103, 93222 Klaipėda

I–V 10.00–11.00 – konsultacijų laikas labdaros valgyklos klientams

I–V 11.00–13.00 – maitinimo laikas labdaros valgyklos klientams

BIURAS IR SANDĖLIS
Taikos g. 66A, Klaipėda

Darbo valandos: I–V 8.00–17.00

Tel. 8 463 41338

Klaipėdos padalinio vadovė Irena Judžentytė,

el. p. irena@mb.io.scoding.com

 

ŠIAULIŲ PADALINYS

Išradėjų g. 15, Šiauliai (biuras ir sandėlis)

Šiaulių padalinio vadovė Sandra Šimaitytė

tel. 8 684 66536, el. p. sandra@mb.io.scoding.com

Darbo valandos: I–V 8.00–17.00

 

PANEVĖŽIO PADALINYS

Kranto g. 36, – Panevėžys (biuras ir sandėlis)

Panevėžio padalinio vadovė Justina Tubienė 

tel. 8 646 09404, el. p. justina@mb.io.scoding.com

Darbo valandos: I–V 8.00–17.00