Employees

CENTRINIS BIURAS

Direktorius
Simonas Gurevičius
+370 686 44244
simonas@mb.io.scoding.com

Komunikacijos vadovė
Miglė Petronytė
8 672 19215
migle@mb.io.scoding.com

Verslo partnerystės
Dovilė Kovalskytė
8 653 42480
dovile@mb.io.scoding.com

Karolina Puidaitė-Railė
8 620 33473
karolina@mb.io.scoding.com

Projektų vadovė
Asta Dalytė-Kalvaitienė
8 653 67224
asta.kalvaitiene@mb.io.scoding.com

Personalo ir apskaitos administratorė
Ilona Romankevičiūtė
(8 5) 262 7675
info@mb.io.scoding.com

Projektų vadovė
Aurelija Paulauskienė
8 664 44618
aurelija.paulauskiene@mb.io.scoding.com

VILNIAUS PADALINYS

Padalinio vadovė 
Milda Lajauskaitė
8 676 91941
milda@mb.io.scoding.com

Paramos maistu apskaitos administratorė
Ligita Šilinskienė
8 645 03199
ligita@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė 
Jūratė Tenytė-Januškienė
8 620 80361
jurate.januskiene@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorius 
Mantas Micevičius
8 675 16512
mantas@mb.io.scoding.com

Savanorių koordinatoriai
Ieva Poškaitė
savanoriai.vilnius@mb.io.scoding.com
8 650 19885

Teodoras Mindaugas Ramanauskas
teodoras@mb.io.scoding.com
8 612 26908

Virėja
Raimonda Pakalnienė
mbvirtuve@mb.io.scoding.com

KAUNO PADALINYS

Biuro asistentė
Gerda Misiukevičiūtė
8 655 53284
gerda@mb.io.scoding.com

Vadovė
Martyna Žirgulė
8 679 51812
martyna@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė
Laura Leminskaitė
8 679 80225
laura.leminskaite@mb.io.scoding.com

Sandėlio vadovė
Danguolė Petruševičienė
8 645 92844
danguole.petruseviciene@mb.io.scoding.com

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Marijampolėje
Jolita Trečiokaitė

Paramos programų koordinatorė
Jurgita Belickė
8 609 97750
jurgita@mb.io.scoding.com

Paramos maistu apskaitos administratorė
Dovilė Žaldarytė-Černych
8 653 47628
dovile.cernych@mb.io.scoding.com

Savanorių koordinatorė
Erika Žilinskaitė
8 683 48418
erika@mb.io.scoding.com

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovė
Irena Judžentytė
8 463 41338
irena@mb.io.scoding.com

Biuro asistentė
Laura Misevičienė
8 661 23620
administracija.klaipeda@mb.io.scoding.com

Savanorių koordinatorė
Asta Kulikauskaitė
8 661 58309
asta.kulikauskaite@mb.io.scoding.com

Labdaros valgyklos socialinė darbuotoja
Ramunė Krapavičė
ramune.krapavice@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė 
Agnė Skripauskaitė
agne@mb.io.scoding.com 

Paramos programų koordinatorė 
Laima Mikaločienė (motinystės atostogose)
laima@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė 
Loreta Patašienė
loreta.patasiene@mb.io.scoding.com

Paramos maistu apskaitos administratorė
Kristina Valauskė
kristina.valauske@mb.io.scoding.com

Sandėlio vadovė
Julija Guščina
sandelis.klp@mb.io.scoding.com

Labdaros valgyklos virėja
Sandra Pacevičienė

Vairuotojas
Sergej Konovalov

Vairuotojas
Darius Paulauskas

PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė
Justina Tubienė
8 646 09404
justina@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė
Aurelija Valienė
8 658 28613
aurelija@mb.io.scoding.com

Sandėlio vadovė 
Rosita Žičiuvienė
8 679 58474
sandelis.pnv@mb.io.scoding.com

Savanorių koordinatorė 
Aistė Morkevičienė
8 687 51993
savanoriai.panevezys@mb.io.scoding.com

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose
Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje 
Valdas Mintaučkis

ŠIAULIŲ PADALINYS

Vadovė
Sandra Šimaitytė
8 684 66 536
sandra@mb.io.scoding.com

Paramos programų koordinatorė 
Agnė Šaltenė
8 669 32466
agne.saltene@mb.io.scoding.com

Sandėlio koordinatorė 
Sonata Morkuvienė
8 653 22313
sonata@mb.io.scoding.com